Liczniki Motogodzin

Liczniki motogodzin marki Rootsey Firma Maximes jest wyłącznym dystrybutorem najlepszych liczników motogodzin i obrotomierzy. Do produkcji tych urządzeń wykorzystuje się unikalne rozwiązania techniczne powodujące, iż urządzenia te są odporne na zakłócenia i ingerencje osób niepowołanych.

Liczniki motogodzin stosuje się do maszyn, które część swojej pracy wykonują na postoju. Umożliwiają one monitoring pracy maszyny na określonych podzakresach obrotów. Administrator systemu ma wgląd w dziennik zdarzeń i parametry pracy maszyny, które zapisywane są w  pamięci urządzenia.

Stosowanie tych produktów wpływa bezpośrednio na zmniejszenie kosztów produkcji i usług. Oszczędność ta jest spowodowana mniejszymi wydatkami na paliwo. Wdrożenie sprawdzonych pod kątem jakości liczników motogodzin uniemożliwia niepowołane ściąganie paliwa przez pracowników oraz wyklucza nieuczciwe naliczanie motogodzin.

Montaż obrotomierzy w pojazdach nieposiadających obrotomierza fabrycznego wpływa pozytywnie, na kszatałtownie nawyków ekonomicznej jazdy. Przyjazne w montarzu obrotomierze cechuje bardzo duża dokładność wskazań oraz możliwość nastawy ekonomicznego zakresu obrotów. Urządzenia wyposażone są w tryb dzienny i nocny regulujący intensywność świecenia wyświetlacza LED.

Bardzo ważne informacje !


Zapytania odnośnie realizacji zleceń i wycen prosimy kierować na e-mail. Odpowiadamy możliwie szybko. W przypadku braku odpowiedzi oczywiście pozostaje kontakt telefoniczny nr.: 506 605 208

Odbiór sprzętu naprawionego:
Po naprawie sprzętu klient otrzymuje wiadomość SMS z terminem odbioru.

Uruchomiliśmy nowy punkt przyjęć sprzętu do naprawy.
Bydgoszcz - GDAŃSKA 77
Czynne od poniedziałku do piątku od 10 do 18
w soboty od 10-14

W dniach 29 lipca do 16 sierpnia 2022 serwis SUEL będzie nieczynny i nie będą realizowane żadne zlecenia. Punkt przyjęć sprzętu do naprawy na Gdańskiej 77 będzie czynny.
Na wszelkie pytania kierowane drogą mailową odpowiemy najszybciej jak to możliwe po 16 sierpnia.Przepraszamy za utrudnienia.

Bądź na bieżąco z promocjami. Znajdź i dodaj Suel do ulubionych na facebook'u. Otrzymasz 5% rabatu.Szybki kontakt:

tel. 506-605-208

Zadzwoń ! Jesteśmy do Twojej dyspozycji w godz.: 10 - 16


PROMOCJE:

1. W naszym serwisie wstępną identyfikację usterki i kalkulację kosztów wykonujemy bezpłatnie. ZAPRASZAMY !

Darmowe wyceny napraw publikowane są na stronie bloga Serwis Foto

Wspieramy:

baner-gmk-suel


naglowek emaya 200