Agencja Fotograficzna Bydgoszcz

EMAYA - Agencja Fotograficzna BydgoszczEMAYA – Agencja Fotograficzna Bydgoszcz świadczy usługi w postaci szeroko pojętej fotografii.

Posiadamy 10-letnie doświadczenie w tym zakresie oraz 5-letnie w tworzeniu wirtualnych spacerów po miastach i obiektach. Wykonujemy gigapanoramy, panoramy z wysokości oraz zdjęcia porównawcze. Zajmujemy się fotografią ślubną, fotoreportażem, jak i fotografią portretową. Realizujemy zdjęcia architektury, wnętrz, reklamowe, krajobrazowe, przyrodnicze i astrofotografie. Organizujemy warsztaty, plenery i szkolenia w zakresie fotografii. W naszej rozszerzonej ofercie znajdziecie Państwo również tematy związane z produktami takim jak fototapety, fotoksiążki oraz usługami digitalizacji i renowacji zdjęć.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej Agencji.

Bardzo ważne informacje !


Zapytania odnośnie realizacji zleceń i wycen prosimy kierować na e-mail. Odpowiadamy możliwie szybko. W przypadku braku odpowiedzi oczywiście pozostaje kontakt telefoniczny nr.: 506 605 208

Odbiór sprzętu naprawionego:
Po naprawie sprzętu klient otrzymuje wiadomość SMS z terminem odbioru.

Uruchomiliśmy nowy punkt przyjęć sprzętu do naprawy.
Bydgoszcz - GDAŃSKA 77
Czynne od poniedziałku do piątku od 10 do 18
w soboty od 10-14

W dniach 29 lipca do 16 sierpnia 2022 serwis SUEL będzie nieczynny i nie będą realizowane żadne zlecenia. Punkt przyjęć sprzętu do naprawy na Gdańskiej 77 będzie czynny.
Na wszelkie pytania kierowane drogą mailową odpowiemy najszybciej jak to możliwe po 16 sierpnia.Przepraszamy za utrudnienia.

Bądź na bieżąco z promocjami. Znajdź i dodaj Suel do ulubionych na facebook'u. Otrzymasz 5% rabatu.Szybki kontakt:

tel. 506-605-208

Zadzwoń ! Jesteśmy do Twojej dyspozycji w godz.: 10 - 16


PROMOCJE:

1. W naszym serwisie wstępną identyfikację usterki i kalkulację kosztów wykonujemy bezpłatnie. ZAPRASZAMY !

Darmowe wyceny napraw publikowane są na stronie bloga Serwis Foto

Wspieramy:

baner-gmk-suel


naglowek emaya 200