Zgłoszenie naprawy

 

1. Dla Klientów z Bydgoszczy i okolic uruchomiony został punkt przyjęć sprzętu przy ul Poznańskiej 29 wejście od strony ul. Grudziądzkiej ( Sklep Elektroniczny B.H.M. ). Zapraszamy.

2. Dla Klientów spoza miasta proponujemy usługę wysyłkową.  W celu zgłoszenia sprzętu do serwisu należy wypełnić i wysłać formularz zgłoszenia. Adres do wysyłki otrzymaja państwo w automatycznej informacji zwrotnej.

Sprzęt fotograficzny do naprawy mogą Państwo wysłać do serwisu Pocztą Polską lub za pośrednictwem firmy kurierskiej. Urządzenie należy starannie zapakować w twarde pudełko i wypełnić wolną przestrzeń miękkim tworzywem lub folią bąbelkową. Taki sposób działania zapewni bezpieczny transport.

Gdy otrzymamy sprzęt przechodzimy do dalszych czynności związanych z otwarciem zlecenia. Diagnozujemy uszkodzenie, przedstawiamy wstępna wycenę i nadajemy unikalny numer zlecenia. Kontaktujemy się wysyłając e-mail lub telefonujemy lub wysyłamy wiadomość SMS.

Jeśli zgadzają się Państwo  z proponowaną wyceną, prosimy wysłać stosownego e-maila lub SMS o treści "tak". Po otrzymanej zgodzie przechodzimy do czynności związanych z naprawą. Prosimy zachować historię korespondencji e-mailowej. Odpowiadając na listy prosimy stosować opcję "Odpowiedz nadawcy".

Po naprawie kontaktujemy się z Państwem ustalając termin wysyłki i sposób płatności.   Proponujemy wysyłkę sprzętu kurierem 20 zł.

UWAGA ! W związku z tym, że ramach wysyłki zwrotnej naprawionego sprzętu zdarzyły się dotychczas dwie sytuacje w których przesyłka została uszkodzona. Zwracamy się z prośba o zachowanie szczególnej uwagi w momencie odbierania paczki. Jeśli paczka jest zniszczona prosimy o sporządzenie z kurierem protokołu uszkodzenia paczki. Taki protokół jest potrzebny do uzyskania odszkodowania gdyż przesyłki są ubezpieczone. Dziękujemy.

Informację o postępie naprawy można uzyskać wysyłając e-mail z zapytaniem.

 

Bardzo ważne informacje !


Zapytania odnośnie realizacji zleceń i wycen prosimy kierować na e-mail. Odpowiadamy możliwie szybko. W przypadku braku odpowiedzi oczywiśce pozostaje kontakt telefoniczny.

Odbiór sprzętu naprawionego:
Po naprawie sprzętu klient otrzymuje wiadomość SMS z terminem odbioru.
Sklep Elektroniczny B.H.M. (punktu przyjęć sprzętu) Czartoryskiego 1.
Sklep BHM będzie nieczynny w dniu:
9.01 - 12.01.2019

Przerwa urlopowa:
13.08-14.08.2018
03.09-14.09.2018
26.10.2018Przepraszamy za utrudnienia.


Bądź na bieżąco z promocjami. Znajdź i dodaj Suel do ulubionych na facebook'u. Otrzymasz 5% rabatu.Szybki kontakt:

tel. 506-605-208

Zadzwoń ! Jesteśmy do Twojej dyspozycji w godz.: 10 - 16


PROMOCJE:

1. W naszym serwisie wstępną identyfikację usterki i kalkulację kosztów wykonujemy bezpłatnie. ZAPRASZAMY !

Darmowe wyceny napraw publikowane są na stronie bloga Serwis Foto

Wspieramy:

baner-gmk-suel


naglowek emaya 200