Zgłoszenie naprawy

 

1. Dla Klientów z Bydgoszczy i okolic uruchomiony został punkt przyjęć sprzętu przy ul Poznańskiej 29 wejście od strony ul. Grudziądzkiej ( Sklep Elektroniczny B.H.M. ). Zapraszamy.

2. Dla Klientów spoza miasta proponujemy usługę wysyłkową.  W celu zgłoszenia sprzętu do serwisu należy wypełnić i wysłać formularz zgłoszenia. Adres do wysyłki otrzymaja państwo w automatycznej informacji zwrotnej.

Sprzęt fotograficzny do naprawy mogą Państwo wysłać do serwisu Pocztą Polską lub za pośrednictwem firmy kurierskiej. Urządzenie należy starannie zapakować w twarde pudełko i wypełnić wolną przestrzeń miękkim tworzywem lub folią bąbelkową. Taki sposób działania zapewni bezpieczny transport.

Gdy otrzymamy sprzęt przechodzimy do dalszych czynności związanych z otwarciem zlecenia. Diagnozujemy uszkodzenie, przedstawiamy wstępna wycenę i nadajemy unikalny numer zlecenia. Kontaktujemy się wysyłając e-mail lub telefonujemy lub wysyłamy wiadomość SMS.

Jeśli zgadzają się Państwo  z proponowaną wyceną, prosimy wysłać stosownego e-maila lub SMS o treści "tak". Po otrzymanej zgodzie przechodzimy do czynności związanych z naprawą. Prosimy zachować historię korespondencji e-mailowej. Odpowiadając na listy prosimy stosować opcję "Odpowiedz nadawcy".

Po naprawie kontaktujemy się z Państwem ustalając termin wysyłki i sposób płatności.   Proponujemy wysyłkę sprzętu kurierem 20 zł.

UWAGA ! W związku z tym, że ramach wysyłki zwrotnej naprawionego sprzętu zdarzyły się dotychczas dwie sytuacje w których przesyłka została uszkodzona. Zwracamy się z prośba o zachowanie szczególnej uwagi w momencie odbierania paczki. Jeśli paczka jest zniszczona prosimy o sporządzenie z kurierem protokołu uszkodzenia paczki. Taki protokół jest potrzebny do uzyskania odszkodowania gdyż przesyłki są ubezpieczone. Dziękujemy.

Informację o postępie naprawy można uzyskać wysyłając e-mail z zapytaniem.

 

Bardzo ważne informacje !


Zapytania odnośnie realizacji zleceń i wycen prosimy kierować na e-mail.

Odbiór sprzętu naprawionego:

Od 15 maja trwa przeprowadzka sklepu B.H.M. (punktu przyjęć sprzętu) na ulicę Czartoryskiego 1. Stacjonarny odbiór naprawionego sprzętu będzie z tego powodu niemożliwy. W sprawie odbiorów zapraszamy do kontaktu email lub SMS. Ustalimy dogodny termin odbioru. Do zakończenia przeprowadzki na prośbę klienta możliwa będzie również dostawa naprawionego (lub odbiór uszkodzonego) sprzętu do rąk własnych na terenie miasta.

Informacja ta nie dotyczy usług realizowanych wysyłkowo.

Przerwa urlopowa:
19.07-20,07,2018
13.08-14.08.2018
3-14.09.2018Przepraszamy za utrudnienia.


Bądź na bieżąco z promocjami. Znajdź i dodaj Suel do ulubionych na facebook'u. Otrzymasz 5% rabatu.Szybki kontakt:

tel. 506-605-208

Zadzwoń ! Jesteśmy do Twojej dyspozycji w godz.: 10 - 16


PROMOCJE:

1. W naszym serwisie wstępną identyfikację usterki i kalkulację kosztów wykonujemy bezpłatnie. ZAPRASZAMY !

Darmowe wyceny napraw publikowane są na stronie bloga Serwis Foto

Wspieramy:

baner-gmk-suel


naglowek emaya 200