Liczniki Motogodzin

Liczniki motogodzin marki Rootsey Firma Maximes jest wyłącznym dystrybutorem najlepszych liczników motogodzin i obrotomierzy. Do produkcji tych urządzeń wykorzystuje się unikalne rozwiązania techniczne powodujące, iż urządzenia te są odporne na zakłócenia i ingerencje osób niepowołanych.

Liczniki motogodzin stosuje się do maszyn, które część swojej pracy wykonują na postoju. Umożliwiają one monitoring pracy maszyny na określonych podzakresach obrotów. Administrator systemu ma wgląd w dziennik zdarzeń i parametry pracy maszyny, które zapisywane są w  pamięci urządzenia.

Stosowanie tych produktów wpływa bezpośrednio na zmniejszenie kosztów produkcji i usług. Oszczędność ta jest spowodowana mniejszymi wydatkami na paliwo. Wdrożenie sprawdzonych pod kątem jakości liczników motogodzin uniemożliwia niepowołane ściąganie paliwa przez pracowników oraz wyklucza nieuczciwe naliczanie motogodzin.

Montaż obrotomierzy w pojazdach nieposiadających obrotomierza fabrycznego wpływa pozytywnie, na kszatałtownie nawyków ekonomicznej jazdy. Przyjazne w montarzu obrotomierze cechuje bardzo duża dokładność wskazań oraz możliwość nastawy ekonomicznego zakresu obrotów. Urządzenia wyposażone są w tryb dzienny i nocny regulujący intensywność świecenia wyświetlacza LED.

Bardzo ważne informacje !


Zapytania odnośnie realizacji zleceń i wycen prosimy kierować na e-mail. Odpowiadamy możliwie szybko. W przypadku braku odpowiedzi oczywiśce pozostaje kontakt telefoniczny.

Odbiór sprzętu naprawionego:
Po naprawie sprzętu klient otrzymuje wiadomość SMS z terminem odbioru.
Sklep Elektroniczny B.H.M. (punktu przyjęć sprzętu) Czartoryskiego 1.
Sklep BHM będzie nieczynny w dniu:
9.01 - 12.01.2019

Przerwa urlopowa:
13.08-14.08.2018
03.09-14.09.2018
26.10.2018Przepraszamy za utrudnienia.


Bądź na bieżąco z promocjami. Znajdź i dodaj Suel do ulubionych na facebook'u. Otrzymasz 5% rabatu.Szybki kontakt:

tel. 506-605-208

Zadzwoń ! Jesteśmy do Twojej dyspozycji w godz.: 10 - 16


PROMOCJE:

1. W naszym serwisie wstępną identyfikację usterki i kalkulację kosztów wykonujemy bezpłatnie. ZAPRASZAMY !

Darmowe wyceny napraw publikowane są na stronie bloga Serwis Foto

Wspieramy:

baner-gmk-suel


naglowek emaya 200