Partnerzy

Serdecznie zapraszamy partnerów biznesowych do nawiązania współpracy w charakterze punktu przyjęć  aparatów lub punktu kolektorskiego poza Bydgoszczą.  Sklepy i salony fotograficzne są preferowane z racji spójności branży. Oferujemy atrakcyjne warunki i zapewniamy niezbędne materiały. Więcej informacji pod numerem tel. 506-605-208

 


maximes - liczniki motogodzin

W roku 2011 firma SUEL oraz Maximes rozpoczęły starannie przygotowaną współpracę, która zaowocowała zwiększeniem możliwości technicznych obu zakładów. Miło nam poinformować wszystkich naszych obecnych i potencjalnych klientów, że wzrosły możliwości obu serwisów, jeszcze podniosła się jakość, zakres i profesjonalizm wykonywanych napraw, a zwłaszcza tych najtrudniejszych technicznie. Firma Maximes jest wyłącznym dystrybutorem liczników motogodzin marki Rootsey. Jeśli mają państwo problem ze swoim urządzeniem elektronicznym zachęcamy do kontaktu z nami.

tel. 506 605 208


 

EMAYA - Agencja Fotograficzna Bydgoszcz

Agencja fotograficzna Bydgoszcz – EMAYA wykonuje fotoreportaże ślubne oraz zajęcia portretowe.Tworzymy wirtualne spacery, panoramy z wysokości, gigapanoramy i fotografie architektury. Organizujemy warsztaty plenerowe oraz szkolenia w zakresie fotografii.

 


 

Bardzo ważne informacje !


Zapytania odnośnie realizacji zleceń i wycen prosimy kierować na e-mail. Odpowiadamy możliwie szybko. W przypadku braku odpowiedzi oczywiście pozostaje kontakt telefoniczny nr.: 506 605 208

Odbiór sprzętu naprawionego:
Po naprawie sprzętu klient otrzymuje wiadomość SMS z terminem odbioru.

Uruchomiliśmy nowy punkt przyjęć sprzętu do naprawy.
Bydgoszcz - GDAŃSKA 77
Czynne od poniedziałku do piątku od 10 do 18
w soboty od 10-14

W dniach 29 lipca do 16 sierpnia 2022 serwis SUEL będzie nieczynny i nie będą realizowane żadne zlecenia. Punkt przyjęć sprzętu do naprawy na Gdańskiej 77 będzie czynny.
Na wszelkie pytania kierowane drogą mailową odpowiemy najszybciej jak to możliwe po 16 sierpnia.Przepraszamy za utrudnienia.

Bądź na bieżąco z promocjami. Znajdź i dodaj Suel do ulubionych na facebook'u. Otrzymasz 5% rabatu.Szybki kontakt:

tel. 506-605-208

Zadzwoń ! Jesteśmy do Twojej dyspozycji w godz.: 10 - 16


PROMOCJE:

1. W naszym serwisie wstępną identyfikację usterki i kalkulację kosztów wykonujemy bezpłatnie. ZAPRASZAMY !

Darmowe wyceny napraw publikowane są na stronie bloga Serwis Foto

Wspieramy:

baner-gmk-suel


naglowek emaya 200