O firmie

Historia serwisu SUEL sięga 2002 roku. Wtedy to podejmowane były pierwsze zlecenia na naprawy sprzętu. Naprawiane były telewizory, sprzęt audio, komputery i inne urządzenia elektroniczne. Później, wraz z rozwojem technologii cyfrowej i miniaturyzacji, zdobywaniem wiedzy oraz zwiększonym zapotrzebowaniem na usługi serwisowe skupiliśmy swoją uwagę na naprawach sprzętu fotograficznego, zarówno elektroniki, jak i optyki. Taka specjalizacja okazała się przełomowa, dlatego w tej dziedzinie nieustannie rozwijamy się i zwiększamy doświadczenie w oparciu o fachową wiedzę i praktykę.  Jako podwykonawca świadczyliśmy usługi dla firm serwisowych z Poznania i Wrocławia.

Firma SUEL przez 3 lata z powodzeniem funkcjonowała jako pion w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości. Dzięki temu serwis miał zapewnione zasoby do rozwoju oraz wsparcie ekspertów w zakresie obsługi klienta oraz budżetowania. Jest to bardzo istotne, ponieważ pozwala skupić się na inwestowaniu w poznawanie nowych technologii oraz w maszyny i urządzenia niezbędne nowoczesnemu serwisowi. 

Firma SUEL rozwija się bardzo dynamicznie. Jednym z ważnych celów na przyszłość jest poznanie i opanowanie technologii związanych z przechowywaniem danych, telemetrią, super szybkimi kamerami, panelami OLED oraz urządzeniami laserowymi.

SUEL nie jest płatnikiem podatku Vat i na nasze usługi nie wystawiamy faktur Vat

Usługi w firmie SUEL realizowane są przez:

Serwis Urządzeń Elektronicznych

Przemysław Barański

NIP: 9671148295

REGON: 341631268

 

Kliknij na link aby dodać opinie dotycznące jakości usług serwisu Suel

Będziemy wdzięczni za dodanie opinii na temat pracy naszego serwisu oraz jakości obsługi. Państawa zdanie jest dla nas bardzo ważne i pozwoli na osiągnięcie jeszcze lepszych relacji z klientami oraz przyczyni się do rozwoju naszej firmy.

Z góry dziękujemy.

Zespół pracowników serwisu Suel

Bardzo ważne informacje !


Zapytania odnośnie realizacji zleceń i wycen prosimy kierować na e-mail. Odpowiadamy możliwie szybko. W przypadku braku odpowiedzi oczywiście pozostaje kontakt telefoniczny nr.: 506 605 208

Odbiór sprzętu naprawionego:
Po naprawie sprzętu klient otrzymuje wiadomość SMS z terminem odbioru.
Sklep Elektroniczny B.H.M. (punktu przyjęć sprzętu) Czartoryskiego 1.

Od 15.07.2019 Punkt przyjęć - Sklep Elektroniczny B.H.M. będzie nieczynny do odwołania. W związku z tym wszelkie zlecenia możemy wykonać wysyłkowo lub po umówieniu się na terenie Bydgoszczy

Przerwa urlopowa:

25-26.07.2019
2-16.08.2019Przepraszamy za utrudnienia.


Bądź na bieżąco z promocjami. Znajdź i dodaj Suel do ulubionych na facebook'u. Otrzymasz 5% rabatu.Szybki kontakt:

tel. 506-605-208

Zadzwoń ! Jesteśmy do Twojej dyspozycji w godz.: 10 - 16


PROMOCJE:

1. W naszym serwisie wstępną identyfikację usterki i kalkulację kosztów wykonujemy bezpłatnie. ZAPRASZAMY !

Darmowe wyceny napraw publikowane są na stronie bloga Serwis Foto

Wspieramy:

baner-gmk-suel


naglowek emaya 200